25.08.2016
Уряд затвердив Порядок розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії
Версія для друкуВерсія для друку

для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) та послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення

Погоджуючись з механізмом розрахунку та повернення надавачем послуг до бюджету невикористаної суми субсидії, передбаченим у проекті постанови, експерти Асоціації міст України висловлюють застереження в частині можливості практичної реалізації вказаного Порядку у 2016 році.

Так пункт 8 Порядку, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України, передбачає необхідність здійснення надавачем послуги розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій, що підлягає поверненню до бюджету. Такий розрахунок повинен бути зафіксований надавачем послуг у відповідному акті та поданий до 1 вересня до структурного підрозділу з питань фінансів та структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі їх створення) ради (далі – структурний підрозділ з питань соціального захисту населення). З вересня місяця, структурний підрозділ з питань соціального захисту населення починає використовувати отриману від надавача послуг інформацію для здійснення з ним розрахунків відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів.

Враховуючи те, що вказана постанова прийнята на засіданні Уряду 23 серпня 2016 року, АМУ зазначає, що необхідно максимально прискорити її оприлюднення та відповідно набуття чинності, для своєчасної передачі надавачем послуг інформації щодо загальної суми невикористаної субсидії.

Всі новини