01.09.2016
Уряд вніс зміни до Положення про освітній округ
Версія для друкуВерсія для друку

31 серпня на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято постанову «Про внесення змін до Положення про освітній округ», що в цілому враховує зібрані Асоціацією міст України пропозиції об’єднаних територіальних громад щодо створення освітніх округів.

Змінами до постанови пропонується внести позицію про захист прав дітей із особливими потребами; змінити кількість дітей опорного навчального закладу з 360 до 200, що зумовлено особливостями демографічного стану в деяких регіонах України. Тепер статус освітнього округу визначатиметься на підставі рішення про його утворення, що, відзначають в АМУ, надає автономії органам місцевого самоврядування в забезпеченні діяльності округів.

Експерти Асоціації також наголошують, що прийняття цього нормативного документа спрощує процедурні питання щодо створення опорного навчального закладу та його філій, ведення бухгалтерського обліку в них.

Асоціація міст України висловлює подяку м. Апостолове Дніпропетровської обл., смт. Голоби Ковельського району Волинської обл., смт. Корнин Попільнянського району Житомирської обл., с. Мокра Калигірка Катеринопільського району Черкаськоїобл., смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької обл., м. Сокиряни Чернівецької обл., с. Красносілка Комінтернівського району Одеської обл., с. Куцуруб Очаківського району Миколаївської обл., смт. Гніздичів Жидачівського району Львівської обл. та м. Пирятин Полтавської обл. за активну участь в обговоренні чинного Положення про освітній округ та висловлені пропозиції.

Всі новини