09.09.2016
У Києві відбудеться Ukrainian Software Development Forum 4.0
Версія для друкуВерсія для друку

Асоціація "IT-Україна" 15 вересня запрошує представників українських міст долучитися до участі у Форумі

15 вересня Асоціація «ІТ України» проводить масштабний ІТ-захід «Ukrainian Software Development Forum 4.0». До участі запрошено понад 200 осіб: ТОП-менеджмент ІТ-компаній, чиновники вищого ешелону влади, іноземні гості.
Український Software Development форум 4.0 - унікальний захід для українського ринку розробки ПЗ, масштабний комунікаційний майданчик для обговорення головних тенденцій, проблем та перспектив галузі.
Мета Форуму - об'єднати в діалозі ІТ-бізнес і представників влади, від яких залежить політика держави у ІТ-галузі. У тому числі передбачається дискусійна панель на тему конгломерації бізнесу в містах і регіонах країни. Загалом у цьому році - 8 дискусійних панелей і більше 30 спікерів.
Основні теми:
  • Світові виклики та локальні відгуки в галузі Software Development
  • IT Sales в Україні сьогодні
  • Державна політика у галузі Software Development
  • Зміни та тенденції ключових вертикальних ринків – що бажають бачити замовники у галузях Finance, Embedded, Healthcare, Customer Relations & Marketing
Асоціація «ІТ України» запрошує до участі у Форумі представників українсбких міст, які займаються питаннями ІТ, економіки, освіти, інвестицій, - щоб вони могли також вступити в діалог і знайти спільний знаменник для розвитку свого міста.
Реєстрація для участі та програма Форуму на сайті – http://outsourcingforum.org.ua
 
 

 

Всі новини