08.08.2016
Серію семінарів для міських голів та депутатів місцевих рад
Версія для друкуВерсія для друку

проводить Проект  Ради Європи

В рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», що виконується Конгресом місцевих регіональних влад Ради Європи в рамках Плану дій для України 2015 – 2017, заплановано проведення семінарів у чотирьох містах України. Проект спрямований на покращення дії принципів демократії шляхом підсилення інституціональних та лідерських навичок обраних представників місцевого рівня та поширення кращої міжнародної практики місцевої демократії. Учасники семінарів обираються на конкурсних засадах.

Розклад заходів:

  • 7 – 8 вересня 2016 р., Полтава. Семінар «Депутати місцевої ради: рушійна сила місцевої демократії» для депутатів міських, сільських та селищних рад з Київської, Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей. 

Інформація про конкурс на участь у семінарі розміщена на сайті Офісу Ради Європи в Україні: http://www.coe.int/uk/web/kyiv/-/call-for-applications-to-participate-in-the-workshop-local-councillors-everyday-actors-of-local-democracy-organised-by-the-congress-of-local-and-regio

  • 14 – 15 вересня 2016 р., Житомир.Семінар «Депутати місцевої ради: рушійна сила місцевої демократії» для депутатів міських, сільських та селищних рад з Житомирської, Вінницької, Хмельницької і Тернопільської областей

Інформація про конкурс на участь у семінарі розміщене на сайті Офісу Ради Європи в Україні: http://www.coe.int/uk/web/kyiv/-/call-for-applications-to-participate-in-the-workshop-local-councillors-everyday-actors-of-local-democracy-organised-by-the-congress-of-local-and-reg-1

  • 5 – 6 жовтня 2016 р., Львів. Семінар «Мери – лідери змін» для міських голів з Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.
  • 22 – 24 листопада 2016 р., семінар для молодих місцевих лідерів з Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.
  • 6 – 7 грудня 2016 р., Одеса. Семінар «Мери – лідери змін» для міських голів з Одеської, Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей.

Тренінгові заходи проекту надають можливість учасникам обмінятись практичним досвідом з європейськими колегами у впровадженні реформи місцевого самоврядування і сприяють дискусії з питань реформи.

 

Всі новини