23.08.2016
Семінар-нарада з регіональними консультантами АМУ з питань комунікацій
Версія для друкуВерсія для друку

проходить 22-23 серпня у Києві

Захід проводиться в рамках проекту  «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Відкрив нараду та виступив перед учасниками  перший заступник виконавчого директора АМУ О.Слобожан.  Він зупинився на перших результатах всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон», яка у серпні досягла «екватору» та подальших завданнях регіональних консультантів, зокрема у сфері інформування та комунікацій.

 

До першої частини засідання у режимі он-лайн відеозв’язку приєдналися виконавчі директори регіональних відділень АМУ. О.Слобожан презентував результати соціологічного дослідження громадської думки і сказав, що отримані висновки і цифри слугуватимуть дороговказом щодо подальших дій у розробці та реалізації децентралізаційних реформ. Центр комунікацій АМУ розробив інфографіку за підсумками соцдослідження, яка буде поширена у РВ АМУ для використання у роботі з громадами.

Загальнонаціональне опитування «Визначення рівня обізнаності та ставлення населення до змін, які відбуваються або очікуються: в організації місцевого самоврядування; в системі надання публічних послуг та в інших сферах місцевого самоврядування» проведено на замовлення Асоціації міст України в рамках проекту USAID«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»(ПУЛЬС)Центром соціальних експертиз Інституту соціології НАН України у квітні-червні 2016 року.

Далі О.Слобожан окремо зупинився на необхідності налагодження командної роботи  консультантів  та РВ АМУ, адже спільними зусиллями досягається найкращий результат. Виконавчі директори РВ та учасники наради змогли отримали роз’яснення на питання щодо процесу формування громад, зокрема, їх хвилювали питання отримання висновків ОДА та призначення перших виборів у новостворених громадах, які мають відбутися у такий термін, щоб нові ОТГ були враховані у держбюджеті 2017 року. Також піднімалося питання щодо труднощів отримання об’єднаними громадами інфраструктурної субвенції у поточному році. О.Слобожан також повідомив про дії АМУ щодо захисту інтересів місцевого самоврядування у бюджетному процесі та про звернення до Мінфіна щодо призначення бюджетних консультацій Уряду з асоціаціями місцевого самоврядування щодо проекту Держбюджету 2017 року.

Практична частина семінару була присвячена тренінгу  з відеозйомки та відеомонтажу. Під керівництвом досвідченого  тренера С.Поліщука консультанти з комунікацій та співробітники Центру комунікацій АМУ навчалися правилам зйомки об’єктів, запису інтерв’ю, монтажу відеофайлів.

 

 

Всі новини