01.08.2016
Правові та економічні засади здійснення енергосервісу
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили у Запоріжжі в рамках проекту ПУЛЬС

29 липня в місті Запоріжжі в рамках Проекту «ПУЛЬС», що впроваджується АМУ за підтримки USAID, проведено практикум із застосування законодавства на тему:  «Правові та економічні засади здійснення енергосервісу. Впровадження проектів термомодернізації на об’єктах бюджетної сфери територіальних громад з урахуванням змін у законодавстві».

Відкрив практикум голова  Запорізького РВ АМУ, міський голова міста Запоріжжя Володимир Буряк. Під час свого виступу міський голова акцентував на важливості питання енергоефективності для місцевої влади. «Це питання виживання в умовах тотального підвищення тарифів», – зазначив він.

В. Буряк розповів, що сьогодні Запоріжжя є одним з лідерів в питаннях розробки і впровадження енергоефективних проектів: «Нам є, чим поділитися з колегами в цьому напрямку. У 2014 році Запоріжжя стало одним з переможців Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Це дало можливість нашим фахівцям вивчати кращі світові практики в сфері енергоефективності. Сьогодні вони готові ділитися своїми знаннями та досвідом», – резюмував він.

Учасники практикуму обговорили практичні аспекти впровадження енергосервісних договорів, способи залучення позабюджетних засобів для модернізації бюджетних будівель, а також поділилися своїм досвідом роботи з іноземними фінансовими інституціями.

Всі новини