25.08.2016
Посаду асистента вихователя ДНЗ в інклюзивній групі внесено до схеми тарифних розрядів посад педагогічних працівників
Версія для друкуВерсія для друку

АМУ інформує про підсумки засідання Уряду 23 серпня

23 серпня 2016 року на засіданні Уряду прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298”, якими пропонується посаду асистента вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі внести до схеми тарифних розрядів посад педагогічних працівників.

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання” для задоволення освітніх, соціальних потреб, організації корекційно-розвиткової роботи у складі дошкільних навчальних закладів можуть створюватися спеціальні та інклюзивні групи для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами. Наявність посад асистентів вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі передбачено пунктом 10 Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 04.11.2010 №1055.

Прийняття акту дасть можливість встановлювати посадовий оклад цим педагогам на основі Єдиної тарифної сітки.

Асоціація міст України підтримує постанову Кабінету Міністрів України, однак разом із тим наголошує, що введення посад асистента вихователя дошкільного навчального закладу в інклюзивній групі можливе за відповідного створення таких груп згідно з рішенням органу місцевого самоврядування.

Всі новини