14.07.2016
Підвищення фінансової незалежності міського бюджету дозволило Херсону модернізувати заклади бюджетної сфери
Версія для друкуВерсія для друку

АМУ ділиться успіхами бюджетної децентралізації 

Першими здобутками бюджетної децентралізації у 2015 році стало:

- збільшення ресурсної бази місцевих бюджетів;

- питомої ваги видатків розвитку;

- підвищення рівня фінансової незалежності місцевих бюджетів.

Завдяки збільшенню ресурсної бази у 2015 році за рахунок перевиконання дохідної частини міського бюджету Херсону:

  • 13,5 млн грн було спрямовано на ремонт та реконструкцію закладів освіти, охорони здоров’я, культури та впровадження важливих місцевих програм.
  • Капітальній ремонт приміщень, систем опалення, покрівлі, вікон та інших споруд було виконано у приміщеннях 16 дитячих садків, 23 шкіл, 7 позашкільних закладів.
  • Проведено капітальний ремонт  відділень у двох міських лікарнях: неврологічного, хірургічного КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського»; ендокринологічного у КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. і А. Тропіних».
  • Облаштовано котельню на твердому паливі в поліклініці №2 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша». Використання двох незалежних модулів (на газу і на дровах, вугіллі) дозволяє керівництву лікарні заощаджувати кошти.
  • Встановлення автономного опалення у школі мистецтв №1 дозволило 380 учням цього закладу не відчувати під час занять зимових холодів, що відбувалось протягом багатьох років (школа знаходиться в історичному центрі міста і була кінцевим споживачем центрального теплопостачання).

АМУ ділиться успіхами децентралізаційних реформ. Відвідайте також відеотеку "Успіхи реформ", де Асоціація збирає успіхи об'єднаних територіальних громад, які надихають!

Всі новини