14.07.2016
Підсумки засідання парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
Версія для друкуВерсія для друку

відбулося 13 липня

13 липня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Розглянуто наступні питання, які стосуються місцевого самоврядування:

  • Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” щодо забезпечення державної підтримки добровільного об'єднання територіальних громад (№3390, друге читання). 

АМУ підтримувала законопроект.

Рішення Комітету: схвалити прийняття у другому читанні в цілому.

  • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад (№4676).

АМУ підтримувала законопроект.

Рішення Комітету: схвалити прийняття у першому читанні за основу.

  • Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища) (№4742). Законопроект усуває прогалини у правовому статусі старост та усуває виявленні недоліки.

АМУ є розробником законопроекту і підтримувала його схвалення.

Рішення Комітету: схвалити прийняття у першому читанні за основу.

  • Про проект Закону про внесення зміни до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо погодження надання надр у користування (№4557).

АМУ не підтримувала законопроект.

Рішення Комітету: відправити на доопрацювання.

  • Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про адміністративні послуги” щодо фінансування діяльності центрів надання адміністративних послуг ( №4058). Законопроект спрямований спрямування всіх надходжень від надання адміністративних послуг на розвиток ЦНАПів.

АМУ підтримувала законопроект.

Рішення Комітету: схвалити прийняття у першому читанні за основу.

Також Комітет схвалив декілька питань про перейменування населених пунктів та змін меж населених пунктів.

Всі новини