02.09.2016
Нетішин та Зіньків отримали повноваження держархбудконтролю
Версія для друкуВерсія для друку

31 серпня в рамках децентралізації системи держархбудконтролю містобудівні повноваження отримали міста Нетішин Хмельницької області та Зіньків Полтавської області. Відповідні акти приймання-передавання справ підписали міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, міський голова Зінькова Сергій Максименко та Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев.

Таким чином, міська влада отримала всі необхідні важелі для регулювання містобудівної діяльності – від виділення земельних ділянок до реєстрації дозвільних документів на будівництво. Громадяни теж відчують переваги передачі містобудівних повноважень на місця, адже відтепер вони мають можливість швидко оформити необхідні документи на будівництво.

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк відзначив, що міська влада не ховається від відповідальності і готова докласти максимальних зусиль для повноцінної реалізації нових функцій на благо міста та його мешканців.

«Впевнений, що ми справимося із поставленими перед нами завданнями та викликами та зможемо виправдати довіру, яку покладає на нас громада», – підтримав колегу міський голова Зінькова Сергій Максименко.

Нагадаємо, що на сьогодні містобудівні функції в рамках децентралізації держархбудконтролю отримали 33 населені пункти, серед них – 8 обласних центрів.

 

 

Всі новини