30.08.2016
На Волині замислилися про розвиток поліських територій
Версія для друкуВерсія для друку

27 серпня відбулася конференція "Можливості українського парламенту для розвитку поліських територій"

27 серпня Богдан Самойленко, в.о. виконавчого директора Волинського регіонального відділення «Асоціація міст України», взяв участь у роботі конференції "Можливості українського парламенту для розвитку поліських територій".

Конференція з розвитку поліських територій відбулася у селі Смідин на Волині за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя за підтримки громадської організації «Інтерньюз-Україна» та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що реалізується Фондом Східна Європа.

Учасників заходу привітав народний депутат Ігор Гузь. У вітальному слові наголосив, що такі конференції зараз дуже потрібні, бо проблеми і питання розвитку Полісся до цього часу не перебували на першому місці у порядку денному ні в парламенті, ні в загальній політиці держави. "Ми маємо потенціал, ми маємо можливості, щоб будувати тут сильну економіку, розвивати туризм та інші галузі. Потрібно шукати можливості для створення центрів громадської активності. Адже, яка громада буде активнішою, та і отримає першість", - підкреслив Ігор Гузь.

 

В рамках роботи конференції з доповіддю на тему «Практична допомога органам місцевого самоврядування за сприяння «Асоціації міст України» виступив Богдан Самойленко. Він звернув увагу присутніх на досягнення Асоціації щодо практичної допомоги розвитку органів місцевого самоврядування як на всеукраїнському, так і регіональному рівні, перевагах співпраці органів місцевого самоврядування з Асоціацією. Зацікавленість присутніх викликала розповідь про проведення засідань регіональних платформ з розвитку місцевого самоврядування, практикумів із застосування чинного законодавства України та акції «Децентралізаційний марафон» в рамках проекту «ПУЛЬС».

Богдан Самойленко під час конференції також зустрівся і поспілкувася з представниками органів місцевого самоврядування з Шацького, Ковельського, Любомльського, Старовижівського та Ратнівського районів Волині щодо налагодження співпраці та проведення інформаційних заходів в громадах в рамках акції «Децентралізаційний марафон».

Всі новини