26.09.2012
Кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування
Версія для друкуВерсія для друку

розглянули на засіданні Житомирського РВ АМУ

25 вересня  в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» (ДІАЛОГ), що спільно реалізують USAID та АМУ проведено засідання представників громад-членів Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України.

Головною темою засідання було «Кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування». Учасниками засідання були міські голови, секретарі міських рад, заступники міських голів.

Для ознайомлення учасників засідання з особливостями законопроекту «Про службу в органах місцевого самоврядування», який буде виноситись на розгляд Верховної Ради найближчим часом, було запрошено завідувача сектора управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області А. Радкевич.

 

Зокрема, на засіданні розповіли, що прийняття закону сприятиме комплексному реформуванню управління на місцях та створенню в Україні професійної, політично нейтральної та ефективної служби в органах місцевого самоврядування, а також оптимізації управлінської діяльності та реформуванню системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Всі новини