03.08.2016
Інноваційна енергозберігаюча добавка до систем обігріву
Версія для друкуВерсія для друку

З метою збільшення спектру заходів з енергозбереження на підприємствах, бюджетних установах та домоволодіннях в Україні пропонуємо взяти до уваги наявність на українському ринку інноваційної енергозберігаючої добавки до систем обігріву ЕндоТерм. Вона стала продуктом 2015-2016 років у Великій Британії та набирає популярності серед споживачів інших країн.

Введення 1% ЕндоТерму до об’єму гідро-теплоносія (води) в системі обігріву забезпечує економію 15% енергоносіїв (природного газу, електроенергії, пелет, дров тощо) при обігріві приміщень до заданої температури. 

Такий результат досягається через збільшення коефіцієнту теплопровідності в системах обігріву, в яких використовується ЕндоТерм. Основу ЕндоТерму складають органічні речовини, які, крім збільшення коефіцієнту теплорповідності, гальмують природний процес корозії металу, а також значно зменшують загрозу утворення накипу в системах обігріву. 

Зазначена добавка може використовуватися як в системах обігріву приватних будинків та господарських приміщень, так і в системах обігріву шкіл, дитячих садків, лікарень тощо. 

Відповідні позитивні висновки щодот ефективнсоті застосування ЕндотТрмк отроимано також від Університету Центрального Ланкаширу (UCLAN) та Tomorrows Air Solution, одиного з найбільших виробників опалювального обладнання у Великобританії.

Більше інформації про ЕндоТерм можна отримати на веб-сайті http://endotherm.com.ua або у представника підприємства (за телефоном 050-709-32-45), яке представляє британського вирoбника та є його дистриб’ютором на території України.

Всі новини