12.09.2016
ІIІ міжнародна науково-практична конференція «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні»
Версія для друкуВерсія для друку

відбудеться 14-16 вересня в Одесі

Запрошуємо міста взяти участь в роботі третьої науково-практичної конференції «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні».
Конференція відбудеться 14-16 вересня 2016 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі кафедри управління проектами (м. Одеса, вул. Генуезька, 22, ауд. 314).
Метою конференції є наукове обговорення перспектив використання геоінформаційних технологій в управлінні територіальним розвитком та розроблення практичних рекомендацій щодо інформаційно-аналітичної підтримки прийняття рішень на рівні регіональних і місцевих органів влади, підприємств різних галузей економіки з метою розвитку ресурсного потенціалу територій.
Формат конференції передбачає можливість участі в якості слухача, доповідача, партнера, в очній та заочній формі.
До участі у конференції запрошуються керівники та провідні фахівці органів влади і комерційних структур, науковці, докторанти і аспіранти вищих навчальних закладів, що займаються питаннями застосування геоінформаційних технологій в управлінській діяльності.
Детальна інформація, форми заявки та пропозицій, вимоги до матеріалів, поданих на публікацію містяться в інформаційному листі.
 
Всі новини