30.08.2016
Долинська міська громада на Івано-Франківщині переконана: успіху можна досягти спільними зусиллями
Версія для друкуВерсія для друку

Місто Долина (Івано-Франківська область) - це нині яскравий приклад для наслідування містам районного значення. Міський голова Долини Володимир Гаразд зумів згуртувати навколо себе потужну команду ефективних управлінців, успішно головує уже третю каденцію і досягає значних результатів. Тут навчилися залучати іноземні інвестиції, реалізовувати проекти різноманітного спрямування. Долина - у числі небагатьох міст України, де вміють економити енергоносії, а відповідно й кошти завдяки сильному лідеру і професійній команді.              

Найяскравіші здобутки в соціально-економічному розвитку міста можна виділити у таких сферах: надання адміністративних послуг, прозорість та ефективність бюджетування, електронне врядування, сталий енергетичний розвиток, реформування житлово-комунальних відносин та залучення інвестиційних коштів.

У місті розроблено та успішно впроваджується ряд стратегічних документів, зокрема: Стратегія соціально-економічного розвитку на 2007-2017 рр., Стратегія сталого розвитку в сфері енергоспоживання на 2009-2020 рр., Стратегія розвитку електронного врядування на 2015-2020 рр., та ін.

У сфері покращення якості надання адміністративних послуг в Долині було створено аналог центру надання адміністративні послуг (громадська приймальня), стандартизовано всі види послуг, розроблено технологічні та інформаційні картки на всі види послуг, за результатом чого першими серед малих міст отримано сертифікат відповідності ISO 9001.

Особливо вагомими є здобутки міста в сфері сталого енергетичного розвитку, на яку протягом 2008-2015 років було залучено понад 50 млн. грн. інвестицій, завдяки чому сьогодні місто займає лідерські позиції в Україні щодо показників енергоефективності.

В сфері ЖКГ Долина стала одним з перших міст України, яке відійшло від застарілої системи ЖЕКів, впровадило ринкові відносини на ринку надання житлово-комунальних послуг, запровадило побудинковий облік доходів та витрат, розпочало впроваджувати проекти спільного дольового фінансування проектів з капремонту житлового фонду.

У сфері міської комунальної інфраструктури в Долині триває успішна реалізація довгострокової програми відновлення прибудинкових територій: асфальтування прибудинкових доріг, капремонт пішохідних доріжок тощо. А у сфері залучення інвестицій місто ведеться активна робота з розробки та просування цікавих для інвесторів пропозицій щодо створення нових робочих місць.


Відвідайте також відеотеку "Успіхи реформ", де Асоціація збирає успіхи об'єднаних територіальних громад, які надихають!

Всі новини