02.10.2012
Децентралізацію – демократію – розвиток
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили в ході 25 Генеральної асамблеї європейських муніципалітетів і регіонів

26-28 вересня 2012 року у місті Кадіз (Іспанія) проходила 25 Генеральна асамблея європейських муніципалітетів і регіонів. Тема цьогорічної асамблеї - «Децентралізація – демократія – розвиток». Участь у засіданні Генеральної асамблеї взяли близько семисот представників асоціацій органів місцевого самоврядування з понад 40 країн Європи та Латинської Америки.

В ході засідань Асамблеї було обговорено питання стратегії виходу із світової фінансової кризи, шляхів децентралізації влади та демократії, гендерної рівності тощо. Організатор асамблеї - Рада європейських муніципалітетів і регіонів (CEMR). Українська делегація мала нагоду зустрітись з Генеральним секретарем Ради Європейських муніципалітетів і регіонів Фредеріком Вальєром. Також українська делегація змогла провести ряд зустрічей з представниками асоціацій органів місцевого самоврядування країн Європи, обмінятись досвідом та обговорити актуальні проблеми сьогодення.

До складу української делегації увійшли представники трьох всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування: Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації обласних та районних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Участь делегації АМУ в засіданні Асамблеї стала можливою завдяки Програмі Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні».

Більше інформації про асамблею (англійською мовою)

 

Всі новини