28.07.2016
Чугуїв активно залучає міжнародні грантові кошти для удосконалення діяльності ОСББ міста
Версія для друкуВерсія для друку
27 липня у Чугуєві відбулася урочиста церемонія підписання грантових угод між представниками проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III» і головами восьми ОСББ, які беруть участь в його реалізації.
Звернувшись до керівників муніципалітету і представникам ОСББ, координатор проекту ЄС/ПРООН в Харківській області Джеміле Умерова відзначила професіоналізм працівників міськвиконкому і ініціативність громадськості міста Чугуєва, завдяки спільним зусиллям яких дві третини коштів проекту, виділених на Харківську область, будуть спрямовані саме до Чугуєва. Пані Умерова також поінформувала присутніх про технічну сторону отримання коштів від грантодателя і порядку звітності за їх витрачання.
 
У свою чергу заступник міського голови-керуючий справами міськвиконкому Людмила Макаренко звернулася до керівників ОСББ зі словами привітання від міського голови Галини Мінаєвої, яка була натхненником та ініціатором участі Чугуєва в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III». Представники Чугуєва переконані, що успішна реалізація цього проекту дозволить учасникам надбати успішну грантову історію і надалі розраховувати на співпрацю з різними міжнародними програмами технічної допомоги.
Майбутній Асоціації ОСББ Чугуєва презентовані методичні матеріали та оргтехніка, які вони вже зовсім скоро почнуть використовувати для роботи цієї організації.
Всі новини