12.09.2016
Асоціація підтримала законопроект щодо застосування касового методу податкового обліку в сфері централізованого водопостачання та водовідведення
Версія для друкуВерсія для друку

Асоціація міст України підтримала розроблений авторським колективом народних депутатів України під головуванням А.Бабак законопроект «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо застосування касового методу податкового обліку в сфері централізованого водопостачання та водовідведення» (№4044а).

Мета проекту - зменшення необґрунтованого податкового навантаження на підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. 

Нагадаємо, прийняття законопроекту підтримано Комітетом Верховної Ради України  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на засіданні, яке відбулося 7 вересня 2016 року.

Необхідність прийняття законопроекту, наголошують експерти АМУ, викликана тим, що сьогодні підприємства, які надають послуги з водопостачання та водовідведення, не мають права на формування податкового кредиту за спожиту електроенергію. Таким чином їх діяльність суттєво ускладнена порівняно з іншими підприємствами сфери ЖКГ.

Асоціація наголошує, що прийняття законопроекту №4044а дозволить врегулювати існуючу проблему та забезпечити єдиний підхід до оподаткування підприємств житлово-комунального господарства.

Всі новини