09.08.2016
АМУ висловила зауваження до проекту розпорядження Кабінету Міністрів щодо формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів
Версія для друкуВерсія для друку

Асоціація міст України погоджує із зауваженнями проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, фахівців», надісланий Міністерством освіти і науки України.

Рекомендаціями пропонується уповноважити Міністерство освіти і науки АРК, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій формувати регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів, фахівців, зокрема з врахуванням обсягів видатків місцевих бюджетів на зазначені цілі. Відповідно до пункту 34 частини першої статті 2 Бюджетного кодексу України місцеві бюджети – це бюджет Автономної Республіки Крим, обласні, районні бюджети та бюджети місцевого самоврядування.

АМУ вважає, що формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, фахівців має здійснюватися вищевказаними органами виключно за рахунок коштів обласного бюджету. В той же час за рахунок бюджетів місцевого самоврядування може здійснюватися лише формування місцевого замовлення. З метою розмежування повноважень і фінансових ресурсів при формуванні замовлення на підготовку робітничих кадрів, фахівців між обласним та місцевим рівнями, пропонуємо у Рекомендаціях визначити бюджети Автономної Республіки Крим, обласні бюджети, бюджети міст Києва та Севастополя джерелами фінансування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, фахівців.

 

Всі новини