02.08.2016
«Децентралізаційний марафон» може стати поштовхом для створення Бахмацької ОТГ
Версія для друкуВерсія для друку

29 липня в рамках всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон» консультанти Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ відвідали м.Бахмач. 

На зустрічі були присутні сільські, селищні та міські голови Бахмацького району. 

Консультанти розповіли про кількість сформованих об’єднаних територіальних громад в Україні та у Чернігівській області зокрема. Зауваживши, що в 2016 році було виділено 1 млрд субвенцій державного бюджету на покращення інфраструктури в ОТГ у 2016 році. Представники РВ АМУ розповіли про перспективи та показали це на досвіді вже функціонуючих громад в області.

«Прикро, що по списку Бахмацький район перший але по процесу реформування не перший. Тому можливо саме цей захід і стане важливим для нас», - зазначив голова районної ради Віталій Кочерга.

«У Вас є гарна географія. Також на території Вашого міста є велика вузлова станція. Вам потрібно подумати про села, які знаходяться біля Бахмача. Прорахувати все і починати процес об’єднання», -  у свою чергу підкреслив консультант з бюджетних питань Микола Силенко.

Нагадуємо, що акція "Децентралізаційний марафон" проходить в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Всі новини